Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Head |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 37 л |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.44 |
| Замок (1) | Нет |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Сумка для тренувань 37 л Head Tour Team Club 283168-bksf
Опис товару:
Міцний синтетичний матеріал із водовідштовхувальними властивостями.
Сумка досить містка, тут поміститься ваше спорядження, одяг та взуття.
Також вона добре підійде під час коротких поїздок, коли Вам потрібно взяти з собою тільки найнеобхідніше.
Основне відділення на блискавці.
Додатково сумка має універсальну невелику кишеню на блискавці, де можна розмістити цінні предмети, наприклад, телефон або гроші.
Оснащений зручними і широкими регульованими лямками.
Сумка не оснащена ременем на плечі.
Характеристики:
Артикул: 283168-bksf.
Виробник: Head.
Матеріал: поліестер.
Розміри см (ДхШхВ): 53х30х30 см.
Об'єм: 37 л.
Вага: 440 г.
Колір: чорний із сірим.
Информация для заказа
- Цена: 1 570 ₴



