Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.45 г |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 24 см |
| Объем | 32 л |
| Ширина | 52 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Спортивная сумка |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Спортивна сумка 32L Adidas Tiro Duffle чорна hs9752ns
Опис товару:
Спортивна сумка Adidas Tiro Duffle - відмінна пропозиція для всіх, хто любить активно проводити час. Ця модель складається з місткого основного відділення, куди розмістяться всі необхідні для тренувань речі. Але це ще не все!
На передній частині сумки є додаткове вентильоване відділення на блискавці. Ідеально підходить для вологих предметів чи взуття.
Також передбачена бічна сітчаста кишеня на блискавці.
Сумка має продумане компонування, що робить її дійсно функціональною. Люди, які регулярно тренуються, напевно, оцінять усі рішення, які просто полегшують використання.
Пророблені шви, міцний, водонепроникний матеріал.
Зручні ручки + плечовий ремінь – носите як хочете!
Характеристики:
Розміри: (ШхВхГ): 52x25x24 см.
Вага: 450 г.
Об'єм: 32L.
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Країна виробник: Adidas, Пакистан.
Информация для заказа
- Цена: 1 895 ₴











