Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Вес | 290 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 27 см |
Спортивний рюкзак 17L Reebok рожевий AB1094
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу — поліестеру.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Усередині розташована невелика відкрита кишеня.
Регульовані лямки додатково ущільнені.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Розміри, см (ШхВхГ): 27х45х14.
Об'єм: 17 л.
Вага: 290 г.
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴







