Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ASICS |
| Вес | 230 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 36 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 13 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 26 см |
Спортивний рюкзак 13L Asics Zaino червоний T776ZD.0026
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного полиэстера.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Регульовані лямки рюкзака.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Розміри, см (ШхВхГ): 26х36х13.
Об'єм: 13 л.
Вага: 230 г.
Виробник: Asics, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴







