Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Head |
| Вес | 595 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 21 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Бордовый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Молодіжний рюкзак 21L Head Astra бордовий HD-27
Опис:
Виготовлений з використанням міцних та якісних матеріалів та фурнітури.
Два основні відділення різного призначення.
В одному відділенні розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів.
У передньому відділенні розташована одна відкрита кишеня, одна кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні у верхній частині рюкзака.
На бокових поверхнях рюкзака сітчасті кишені.
Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака з м'яким сітчастим покриттям.
Анатомічна спинка із м'якими сітчастими вставками.
Дно рюкзака має покриття зі штучної замші, що надає особливого шику цьому виробу.
Універсальне використання - як міське та/або спортивне.
Характеристики:
Виробник: Head.
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Розміри: 45x30x16 см.
Об'єм: 21 л.
Вага: 595 р.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴







