Футляр для сонцезахисних окулярів Zeppelin сірий

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zeppelin |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 170 мм |
| Материал | Ткань |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Способ закрывания | Молния |
| Степень жесткости | Средней жесткости |
| Тип | Горизонтальный |
| Форма | Сумочка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 80 мм |
Футляр для сонцезахисних окулярів Zeppelin сірий S1645418
Характеристики:
Усередині чохол обшитий м'яким матеріалом.
Чудово захищає окуляри від пошкоджень.
Щільно закривається на липучці.
Самовільно не відкривається.
М'який і приємний на дотик матеріал.
Довжина 17 см.
Ширина 8 см.
Висота 7 см.
Матеріал: поліестер.
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴



