Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sport fashion |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.53 кг |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 30 л |
| Ширина | 50 см |
Дорожньо-спортивна сумка 30L Fashion Sport чорна
3050677366791
Опис сумки:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна кишеня на блискавці та дві відкриті кишеньки.
На лицьовій стороні є додаткова кишеня на блискавці, а також тканинна вставка для фіксації сумки на ручку валізи.
Міцні та зручні нерегульовані ручки середньої довжини прошиті по всій висоті сумки.
Знімний регульований ремінь через плече.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Розміри (ШхВхГ): 50x30x20 см.
Об'єм: 30 літрів.
Вага: 530 г.
Матеріал: нейлон.
Цвет: чорний.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 625 ₴












