Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hokkaido |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 10 см |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 30.0 |
| Глубина | 10 мм |
| Назначение рюкзака | Охота/Рыбалка |
| Объем | 10 м.куб |
| Пол | Унисекс |
Сумка для рибальських снастей 10L Hokkaido хакі W13059 khaki
Опис товару:
Виріб виготовлений із міцного прогумованого зсередини поліестеру.
Сумка має регульований наплічний ремінь.
Закривається клапаном на двох фастексах.
Просторе головне відділення.
На передній стінці під клапаном розташована додаткова відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Вставка зі штучної шкіри на дні сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір хакі.
Розміри: 35 х 32 х 10 см. Товщина сумки з передньою кишенею 14 см
Об'єм: 10 літрів.
Виробник: Hokkaido, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴





