Спортивний рюкзак 20L Reebok Backpack Classics Foundation синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 14 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 29 см |
Спортивний рюкзак 20L Reebok Backpack Classics Foundation синій SGP0152 navy
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу — поліестеру.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщений відділ для ноутбука до 14,1 дюйма або документів формату А4.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Спинка та регульовані лямки додатково ущільнені.
Дно рюкзака, верхня і бічні поверхні рюкзака мають прогумоване покриття, що дає особливу перевагу в дощовиту погоду.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розміри: 42 см х 29 см х 14 см.
Об'єм: 20 л.
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴












