Невеликий спортивний рюкзак 15L Reebok Act Core LL BKP M чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 10 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 23 см |
Спортивний рюкзак невеликого розміру 15L Reebok Act Core LL BKP M чорний
Спортивний рюкзак Reebok Act Core — один із практичних і незамінних аксесуарів, що має велику популярність серед шанувальників бренда Reebok. Розмір цього рюкзака середній, у нього можна покласти взуття, одяг і спортивний інвентар, він підходить для повсякденного використання.
Опис товару:
Виготовлений із поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
На боці рюкзака є сітчаста кишеня швидкого доступу.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% перероблений поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 43 см х 23 см х 10 см.
Об'єм: 15 л.
Виробник: Reebok, Індонезія.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴











