Спортивний рюкзак 24L Reebok Act Core чорний із сірим
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 11 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 24 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 см |
Спортивний рюкзак 24L Reebok Act Core чорний із сірим SH36575 black
Опис товару:
Виготовлений із поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Кармана на блискавці на лицьовій стороні.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Спинка рюкзакам має ущільнення для комфортного носіння.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% перероблений поліестер.
Колір: чорний із сірим.
Розміри: 43 см х 32 см х 11 см.
Об'єм: 24 л.
Виробник: Reebok, Індонезія.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴











