Спортивний рюкзак 24L Reebok Act Core сірий з коричневим




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 11 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 24 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 32 см |
Спортивний рюкзак 24L Reebok Act Core сірий з коричневим SHC1696 grey
Опис товару:
Виготовлений із поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Кармана на блискавці на лицьовій стороні.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Спинка рюкзакам має ущільнення для комфортного носіння.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% перероблений поліестер.
Колір: сірий із коричневим.
Розміри: 43 см х 32 см х 11 см.
Об'єм: 24 л.
Виробник: Reebok, Індонезія.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴



