Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nike |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 100 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 мм |
Сумка на плече Reebok Act Core Ll City Bag чорна SH36574 black
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення.
Не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь із регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Розміри: 17х10х3 см.
Матеріал: 100% перероблений поліестер.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴








