Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nike |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 160 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 мм |
Сумка на плече Reebok Classic чорна SHC4365 black
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці.
Не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь з регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Розміри: 16х13х4 см.
Основний матеріал: 100% бавовна, твіл.
Колір чорний.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴










