Міський рюкзак 34L Jansport Backpack Big Student веселка




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JanSport |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 25 см |
| Карманы | Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 34 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак 34L Jansport Backpack Big Student веселка JS0A47JK6F3
Опис товару:
Ергономічні лямки S-подібної форми.
Спинка рюкзака має ущільнення.
Рюкзак має три основні відділення, одне з яких - спеціальне м'яке відділення для ноутбука з діагоналлю 15 дюймів.
Передня кишеня з органайзером.
Додатково дві кишені на блискавці на передній стінці рюкзака.
Бічна кишеня для пляшки з водою.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 33х43х25 см.
Об'єм: 34 л.
Вага: 600 г.
Колір: різнокольоровий райдужний.
Виробник: Jansport, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴



