Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JanSport |
| Диагональ экрана ноутбука | 14,1" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Чехол |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана устройства (1) | 14.1" |
| Форм-фактор | Чехол |
Чохол, папка для ноутбука 14,1 дюйма Jansport чорний
Опис товару:
Чохол виготовлений і міцного поліестеру.
Закривається на блискавці.
Всередині чохол має м'яке покриття.
Характеристики:
Діагональ пристрою 14,1".
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір: (ШхВхТ): 39 x 27 x 2 см.
Бренд: Jansport, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴





