Молодіжний рюкзак 25L Jansport Superbreak різнобарвний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JanSport |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 21 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Молодіжний рюкзак 25L Jansport Superbreak різнобарвний JS00T5016E9
Опис товару:
Ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Спинка рюкзака має ущільнення для комфортного носіння.
Рюкзак має одне основне відділення.
Передня кишеня на блискавці.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
Матеріал: 600 Ден полиэстер.
Розміри: 42 x 32 x 21 см. Товщина вказана з урахуванням передньої кишені.
Об'єм: 25 л.
Вага: 300 г.
Колір: різнобарвний.
Виробник: Jansport, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴










