Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JanSport |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 17 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак 15L Jansport Full Pint кораловий JS0A47JS69T
Опис товару:
Регульовані лямки рюкзака.
Рюкзак має одне основне відділення.
Усередині розташована невелика відкрита кишеня.
На лицьовій стороні рюкзака розміщена одна кишеня на блискавці й одна відкрита кишеня.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
Матеріал: 600 Ден полиэстер.
Розміри: 35 x 25 x 17 см. Товщина вказана з урахуванням передньої кишені.
Об'єм: 15 л.
Колір: кораловий.
Виробник: Jansport, Камбоджа.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴






