Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 330 мм |
| Длина ручек | 220 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 110 мм |
Жіноча шкіряна сумка Borsacomoda коричнева 639.028
Опис товару:
Внутрішнє відділення розділене на дві рівні частини високою кишенею-перегородкою на замку-блискавці з підкладкової тканини.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці, і накладна кишеня-відділ для телефона.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Усередині модель має класичне виготовлення — основний відділ, відділ перегородка на блискавці, бічні кишені.
На дні сумки розміщені металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розміри: 28*33*11 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 795 ₴












