Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 280 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Велика тканинна чоловіча барсетка Wallaby 2425 graphite
Опис товару:
Барсетка виготовлена з міцного синтетичного матеріалу.
Одне основне відділення на блискавці.
Всередині розташована знімна жорстка вставка в зоні дна.
Кишеня на блискавці розташована під клапаном на фастексах.
Кишеня на блискавці на клапані сумки.
Пластикова ручка.
Знімний регульований ремінь через плече з накладкою на плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Розмір ШхВхГ (см): 28 x 21 x 13.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴












