Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Semi Line |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Количество отделений | 2 |
| Крепление на тележку | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Ширина | 400 мм |
Сумка для ноутбука 15,6 дюймов Semi Line чорна S020371 black
Опис товару:
Багатофункціональна сумка для ноутбука.
У першому відділенні розташований відділ для ноутбука 15,6 дюйма.
Друге відділення з органайзером з органайзером (дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Дві ручки середньої довжини.
Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 40 x 30 x 9 мм.
Виробник: Semi Line, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴







