Легкий спортивний рюкзак 20L Puma Team Goal Core

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Puma |
| Вес | 305 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 16 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вентиляция спины (1) | Сетка |
| Количество лямок | 2 |
| Назначение рюкзака (1) | Мультиспорт |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Тип рюкзака | Городские |
Легкий спортивний рюкзак 20L Puma Team Goal Core 07685501 black red
Опис товару:
Рюкзак Puma Team Goal Core не тільки має чудовий вигляд, але й дуже практичний.
Рюкзак підходить як для спорту, так і для міста. Виготовлений із міцного поліестеру.
На передній стінці рюкзака розташований логотип Puma.
Одне основне відділення закривається на блискавці.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Додаткова сітчаста бічна кишеня.
Спинка рюкзака має ущільнення для комфортного носіння.
Зручні регульовані лямки рюкзака.
Петля для перенесення рюкзака в руці або підвішування.
Характеристики:
Матеріал: поліестер .
Колір: чорний.
Розміри: 30 х 44 х 16 см.
Об'єм: 20 л.
Вага: 305 г.
Виробник: Puma, В'єтнам.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴



