Спортивна дитяча сумка для дівчинки 17L Princess, Принцеси
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 20 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Персонажи | Princess |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Назначение (1) | Для женщин |
| Форма | Прямоугольная |
Спортивна дитяча сумка для дівчинки 17L Princess, Принцеси AHD15.009
Опис товару:
Ідеально підходить для басейну та інших занять спортом, а також підійде для нетривалих поїздок на вихідні.
Сумка має одне відділення та регульований плечовий ремінь.
Обладнана двома зручними ручками для перенесення.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 37х23х20 см.
Об'єм: 17 літрів.
Країна походження торгової марки: Польща.
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴











