Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AmazonBasics |
| Диагональ экрана ноутбука | 17,3" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Чехол |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 340 мм |
| Высота основного отделения | 316 мм |
| Глубина | 22 мм |
| Глубина основного отделения | 16 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Ширина основного отделения | 400 мм |
Чохол для ноутбука 17 дюймів Amazon Basics сірий S1645423
Опис товару:
Ідеально підходить для ноутбуків і ультрабуків із 17-дюймовим дисплеєм.
Тонкий дизайн дає змогу носити чохол окремо або в сумці.
Міцні та водонепроникні матеріали.
Додаткова кишеня спереду дає змогу носити із собою додаткові дрібні предмети, наприклад, телефон або блок живлення.
Чохол не має ручку або ремінь через плече.
Характеристики:
Внутрішні розміри: 40 см х 31,62 см х 1,65 см.
Зовнішні розміри: 40,64 см х 32,26 см х 2,29 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴









