Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 150 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
Чудова сумка чоловіча Confident SAT08-1251A
Стильна чоловіча сумка з якісного матеріалу. Такий аксесуар чудово підійде для міста, для роботи або для дороги. Містить усі ваші необхідні речі та завжди буде в будь-який час під рукою.
Опис:
Тип: сумка тканева чоловіча
Месенджер компактних розмірів, але має безліч відділень.
Два основні відділи на блискавці. Одна додаткова кишені на лицьовій частині сумки. І кишеня на блискавці з тильного боку сумки.
Наплічний ремінь текстильний, незнімний, регулюється за довжиною. Також сумка має коротку ручку для комфортного перенесення виробу.
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри: 15 x 6 x 18 см.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 919 ₴





