Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 190 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
Чудова сумка чоловіча Confident SAT09-T-22919A
Сумка через плече має бути в кожного чоловіка, адже ця дуже зручна та практична модель. З нею можна впоратися куди завгодно, все найнеобхідніше буде при собі.
Опис:
Тип: сумка тканинна чоловіча
Основні відділення: 1
На фронтальній стороні 2 кишені на блискавці
На тильному боці кишеня на блискавці
Регульований плечовий ремінь
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри: 24 x 19 x 5 см.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴





