Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 180 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
Стильна сумка-слінг чоловіча Confident SATN02-1578A
Раді представити Вам якісну чоловічу сумку на плече. Виріб виготовлений із водостійкого матеріалу, вирізняється продуманим дизайном, що дає змогу вмістити всі необхідні речі. Прекрасний аксесуар для сучасної людини.
Опис:
Тип: сумка тканева чоловіча.
Основні відділення: 2.
На фронтальній стороні 1 кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 30 x 8 x 18 см.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴





