Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 350 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 110 мм |
Чудова сумка чоловіча Confident SATN01-351A
Сумка через плече має бути в кожного чоловіка, адже ця дуже зручна та практична модель. З нею можна впоратися куди завгодно, все найнеобхідніше буде при собі.
Опис:
Тип: сумка тканинна чоловіча
Основні відділення: 1
На фронтальній стороні кишеня на блискавці
На тильній стороні кишеня на блискавці
Регульований плечовий ремінь
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри: 35 x 27 x 11 см.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴






