Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mid |
| Диагональ экрана ноутбука | 14,1" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Ширина | 395 мм |
Сумка рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів MID чорна mo8565
Опис товару:
Призначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрану 14,1 дюймів.
Виготовлена із міцного поліестеру.
Одне основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці, які ідеально підходять для додаткових аксесуарів.
Сумка оснащена знімним ременем, що дозволяє носити сумку як на одному плечі так і на двох як рюкзак.
Ручка для перевезення сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: Поліестер 300D.
Розміри: 39,5 х5, 5х27 (см).
Підходить для ноутбуків 14,1 дюймів.
Виробник: MID, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴





