Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клипсы |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол1 | Мужской |
| Тип сумки | Портфель |
Портфель із штучної шкіри Portfolio чорний S1645425
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісної штучної шкіри.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном два відкриті відділення.
У першому відділенні відкрита кишенька для візитівки та петля для ручок.
На фасаді під клапаном розташована відкрита кишеня.
На задній стороні портфеля розташована відкрита кишеня.
Одна міцна, ергономічна ручка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28 х 6-12 см (глибина в порожньому і наповненому вигляді по денце)
Поміщаються документи формату А4.
Країна виготовлення Україна.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












