Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POLO |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 2.75 кг |
| Высота | 57 см |
| Глубина | 22 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 36 см |
Пластикова мала валіза з поліпропілену 40L My Polo сіра 70c05 small grey
Опис товару:
Має два відділення
Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на змійці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір: сірий.
Розмір: 57х36х22 см. Висота валізи без коліс: 50 см.
Об'єм: 40 л.
Вага: 2.75 кг.
Виробник: My Polo, Турция.
Информация для заказа
- Цена: 1 895 ₴











