Дипломат з екошкіри зі збільшенням об'єму Portfolio коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2030 г |
| Высота | 330 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Клипсы |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Дипломат з екошкіри зі збільшенням об'єму Portfolio коричневий S1645432
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розміщений великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Можливість збільшенняладу за товщиною на +2 см.
Кейс обладнаний надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейса.
На дні кейса розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х110 (130) мм.
Вага: 2030 г.
Країна виготовлення Portfolio, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴











