Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GD |
| Вес | 810 г |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Пластмасса |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бьюти-кейс |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 330 мм |
Бьюті-кейс дорожній з ABS 14L GD Polo синій S1645433 blue
Опис товару:
Кейс має рифлену поверхню, що запобігає появі зайвих подряпин у порівнянні з гладкою поверхнею.
Усередині два відділення, які закриваються на блискавці, одна кишеня на блискавці та дві відкриті сітчасті кишені.
Закривається на блискавці. Бігунки мають отвори, завдяки чому можна закривати кейс на навісний кодовий замочок (у комплекті не йде).
Дві пластикові ручки.
Можливість кріплення на ручку валізи завдяки еластичній гумці на тильній стороні кейсу.
На дні кейсу розташовані ніжки.
Характеристики:
Матеріал: ABS.
Розміри см (ШхВхГ): 33x26x18.
Об'єм: 14 л.
Вага: 0,81 кг.
Колір синій.
Виробник: ТМ GD Polo, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴










