Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reverse Osmosis Systems |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 80 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 190 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка-планшетка з екошкіри PU Reverse чорна F580 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної еко кожи PU.
Закривається на блискавці та накривається клапаном на двох магнітах.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована кишеня на блискавці, відкрита кишенька та петля для ручки.
На передній стінці під клапаном розташована кишеня на магнітній кнопці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Незнімний плечовий ремінь із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: екошкіра PU.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 25x23x5.
Вага: 570 г.
Виробник: Reverse.
Информация для заказа
- Цена: 830 ₴











