Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 16 см |
| Материал | Ткань |
| Объем | 13 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 26 см |
Текстильний міський рюкзак Confident на 13 л
Особливості:
Один основний місткий відділ на блискавці
Усередині якого є додаткові кишеньки відкритого і закритого типу.
Із зовнішнього лицьового боку дві кишені на блискавці.
По обидві торцеві сторони виробу є кишеньки слоти відкритого типу.
Коротка ручка для зручності перенесення.
Характеристики:
Матеріал: тканина.
Розміри, см: 26 x 16 x 33
Об'єм: 13 л.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴




