Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Confident |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Ткань |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 28 см |
Текстильний міський рюкзак Confident на 15 л чорний
Опис товару:
Один основний місткий відділ на блискавці.
Усередині якого є додаткові кишеньки відкритого і закритого типу.
Із зовнішнього лицьового боку дві великі кишені на блискавці.
Регульовані плечові лямки.
Також є коротка ручка для зручності перенесення.
Характеристики:
Матеріал: тканина.
Розміри, см: 28 x 14 x 39.
Об'єм: 15 л.
Виробник: Confident.
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴






