Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1860 г |
| Высота | 330 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Клипсы |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Дипломат з екошкіри Portfolio коричневий S1645437
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейсу.
На дні кейсу розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір коричневий.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х80 мм.
Вага: 1860
Країна виготовлення Портфоліо, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 2 750 ₴









