Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Диагональ экрана ноутбука | 10" |
| Количество отделений | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Страховочный ремешок | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Голубой |
| Размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина (1) | 50 |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Две |
| Стиль | Универсальный |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Тип сумки (1) | Сумка на плечо |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка для ноутбука, планшета 10,1 Professional синя S927.20
Опис сумки:
Вертикальна форма й оригінальна кишеня на передній стінці.
Оптимальна рекомендована вага (містка портфеля): 3 кг.
Відділ для нетбука або планшета 10,1 на липучці
Матеріали: поліестер + штучна шкіра.
Відділ для документів формату А4.
Зовнішня кишеня на змійці.
Кишеня для дрібних предметів.
Регульований знімний ремінь через плече.
Відділення для ручок.
Характеристики:
Розміри 24х30х5 см.
Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
Колір: блакитний.
Виробник: Professional, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴










