Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол1 | Мужской |
| Тип сумки | Папка |
Папка-портфель з екошкіри JPB коричнева AK-15 brown
Опис товару:
Папка виготовлена з якісного шкірозамінника.
Закривається на блискавку.
Усередині одного відділення розташовані дві кишеньки для візиток і дві петлі для ручок і одна маленька відкрита кишеня.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Зручні ручка, які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
На передній стінці папки є кишеня на магнітній застібці.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 38 х 27 х 6-10 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: JPB (Польща).
Информация для заказа
- Цена: 2 450 ₴








