Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 25 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 24 л |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 |
| Глубина | 25 мм |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Тип (1) | Сумка дорожная |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона S1645445
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий ремінь, що знімається регульований.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 350 г.
Матеріал: кордур.
Забарвлення: червоне.
Виробник: Proflider, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴











