Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.9 кг |
| Высота | 70 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 87 л |
| Ширина | 43 см |
| Основные | |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 3 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Велика колісна дорожня сумка 85L TrolleyGo чорна S1645447
Опис товару:
Міцна дорожня сумка з посиленим дном і міцною тканиною.
Інтегрована колісна система — 3 колеса з плавним ходом.
Велике основне відділення на блискавці.
Дві ручки середньої довжини.
Висувна телескопічна ручка.
Можливість збільшення об'єму сумки завдяки горизонтальній блискавці за контуром сумки.
Сумка не обладнана підкладкою й не має внутрішніх і зовнішніх кишень.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ): 39 (43 см з розширенням) x 68 (70 см із колесами) x 30 см.
Об'єм: 80 л (об'єм зі збільшенням 85 л).
Вага: 1,9 кг.
Виробник: TrolleyGo, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴











