Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.6 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 27 см |
| Объем | 54 л |
| Ширина | 37 см |
| Основные | |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 3 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Мала колісна дорожня сумка 54L TrolleyGo чорна S1645448
Опис товару:
Міцна дорожня сумка з посиленим дном.
Інтегрована колісна система — 3 колеса з плавним ходом.
Велике основне відділення на блискавці.
Дві ручки середньої довжини.
Висувна телескопічна ручка.
Можливість збільшення об'єму сумки завдяки горизонтальній блискавці за контуром сумки.
Сумка не обладнана підкладкою й не має внутрішніх і зовнішніх кишень.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ): 34 (37 см з розширенням) x 54 (55 см із колесами) x 27 см.
Об'єм: 50 л (об'єм зі збільшенням 54 л).
Вага: 1.6 кг.
Виробник: TrolleyGo, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴












