Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 23 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
Бьюті-кейс дорожній, косметичка Wallaby чорний 2690-55
Характеристики товару:
Містке основне відділення.
Закривається на блискавці.
Усередині дві кишеньки з боків, вздовж усієї задньої стінки еластичний ремінь-гумка з перегородками для можливості фіксації косметичних засобів.
Підкладка виготовлена з нейлону.
Кишенька для дзеркальця (дзеркало в комплекті не йде).
Тканинне кріплення для фіксації на ручці валізи.
Міцна ручка із поліестеру.
Додатковий ремінь із поліестеру.
Виробник: ТМ Wallaby.
Матеріал: поліестер.
Розміри мм (ШхВхГ): 320x230x170.
Колір чорний.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴









