Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GIAGUARO |
| Вид кожи | Эко-кожа |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 350 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 150 мм |
Жіноча сумка з еко шкіри Giaguaro бежева 04105811
Опис товару:
Сумка виготовлена із штучної шкіри.
Сумка на одне основне відділення, що закривається на блискавці.
Усередині сумки: дві відкриті кишені, кишеня на блискавці.
На тильній стороні розташована кишеня на блискавці.
По кишені на механічній кнопці на бокових поверхнях сумки.
Дві ручки середньої довжини з можливістю регулювання по висоті виконані з еко шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір бежевий.
Розміри см (ШхВхГ): 35 (низ 24) х36х15.
Вага: 815 р.
Виробник: Giaguaro, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴












