Папка, органайзер з еко шкіри Portfolio, Україна коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 385 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Размер (1) | Средний |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямоугольная |
Папка, органайзер з еко шкіри Portfolio, Україна коричнева Port5001 brown
Опис товару:
Папка застібається на блискавці.
Відсік для документів формату А4.
Кишеня на блискавці, три петлі для ручок, дві кишені для візиток.
Сегрегатор.
Пружинний фіксатор для блокноту або аркушів А4.
Виріб виготовлений з якісної штучної шкіри, яка відмінно імітує натуральну шкіру.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір коричневий.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ): 38,5 х26х5 см.
Виробник Portfolio, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴









