Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 260 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное, Потайной карман на молнии, Отделение для мелочи |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Женский |
Шкіряна жіноча сумка Fashion Instinct рожева S717 L.pink
Опис товару:
Аксесуар виготовлений із натуральної шкіри.
Сумка має одне містке відділення, до якого є доступ будь-яку з двох верхніх блискавок.
Усередині розташовані дві кишені на блискавці, дві відкриті кишені.
Одна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Одна кишеня блискавки на тильній стороні сумки.
У комплекті знімний шкіряний ремінь.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: світло-рожевий.
Розмір виробу, (ШхВхГ): 26х20х11 см.
Вага: 545 р.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴









