Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 290 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное, Потайной карман на молнии, Отделение для мелочи |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Пудровый |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Женский |
Шкіряна жіноча сумка Fashion Instinct лілова S1737S lilac
Опис товару:
Аксесуар виготовлений із натуральної шкіри.
Сумка має одне містке відділення, яке закривається на блискавці та накривається клапаном на магніті.
Усередині розташована кишеня перегородка на блискавці, одна відкрита кишеня, кишеня на блискавці.
Одна кишеня блискавки на тильній стороні сумки.
У комплекті знімний ремінець ланцюжок.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: фіолетовий.
Розмір виробу, (ШхВхГ): 29 (по дну 23 см) х21х9 см.
Вага: 380 р.
Виробник: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 270 ₴











