Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TOPMOVE |
| Вес | 175 г |
| Высота | 29 см |
| Глубина | 13.5 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 5 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 19 см |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип рюкзака | Городские |
Дитячий рюкзак 5L Topmove Kinder-Rucksack мавпочка
Опис товару:
Основне відділення з додатковою внутрішньою кишенею.
Бічні кишені на гумці.
М'які регульовані по довжині лямки.
Регульований по висоті та довжині нагрудний ремінь.
М'яка задня поверхня.
Ручка для перенесення
Включно з адресним полем
Світловідбивні елементи з боків.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 29 х 19 х 13,5 см (В х Ш х Г).
Об'єм: 5 л.
Вага: близько 175 р.
Максимальна вантажність: 2 кг.
Колір коричневий.
Виробник: Topmove.
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴




