Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Материал | Дерево |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 80 мм |
Дерев'яна статуетка ручної роботи Голлум із Володаря Кольц, Хоббіт NA5001-3
Опис товару:
Чудова статуетка Голлум з к/ф Володаря Колець, Хоббіт ручної роботи послугує чудовою прикрасою для робочого столу або домашнього інтер'єру.
Купуйте стильний аксесуар не тільки для власне користування, але і як сувенір на подарунок для рідних, друзів і колег.
Оригінальний аксесуар поєднує в собі почуття стилю і краси.
Кожна фігурка має свою неповторність, позаяк ручна робота унеможливлює виготовлення двох абсолютно однакових виробів. Тому, купуючи такий аксесуар, Ви можете бути абсолютно впевнені в купівлі ексклюзивного виробу.
Характеристики:
Колір: сірий.
Матеріал: дерево липа.
Розміри: 18х8х6 см.
На нижньому боці статуетки вирізаний логотип майстра.
Виробник: Україна.
Майстер: Невмержський А.М.
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴











