Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Материал | Дерево |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 60 мм |
Дерев'яна статуетка ручної роботи гном Гімлі з Володар Перснів NA7001-1
Опис товару:
Чудова статуетка гном Гімлі з к/ф Володар Перстень ручної роботи стане чудовою прикрасою для робочого столу або домашнього інтер'єру.
Гімлі - гном з королівського роду Дуріна, син Глоїна та племінник Оїна. Єдиний представник свого народу в загоні Хранителі персня.
Купуйте стильний аксесуар не тільки для власного користування, але і як сувенір на подарунок для рідних, друзів та колег.
Оригінальний аксесуар поєднує в собі почуття стилю і краси.
Кожна фігурка має свою неповторність, тому що ручна робота унеможливлює виготовлення двох абсолютно однакових виробів. Тому купуючи такий аксесуар Ви можете бути абсолютно впевнені в покупці ексклюзивного виробу.
Характеристики:
Вигляд виробу: статуетка.
Колір бежевий.
Матеріал: липа дерево.
Розміри: 20х6х6, 5 см.
На нижній стороні статуетки вирізано логотип майстра.
Виробник: Україна.
Майстер: Невмержицький А.М.
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴











